PT7200  16 Kanal360 º
  VHF 136-174 • UHF 400-470 MHz
  Sesli Kanal Anonsu
  Kanal Tarama
  VOX Sesle Gönderme
  5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı
  Ağır Görev Tipi Gövde
  Lityum İyon Polimer Batarya

  16 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre parametreleri ayarlanabilen 16 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

  VHF 136-174 • UHF 400-470 MHz

VHF veya UHF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilen PT7200 Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

  Sesli Kanal Anonsu

Kulaklıkla kullanımda ve yeterli ışık kaynağı olmayan ortamlarda hızlı ve doğru kanal seçimini kolaylaştıran bu özellikle kusursuz ve sürekli haberleşme imkanı verir.

  VOX Eller Serbest Konuşma

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar.

  Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

  DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

  5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı

Popüler Kişisel çağrı formatlarının hepsini destekleyen PT7200, Kişisel çağrı alma, tuşlara atanmış seçmeli çağrı yapma, DTMF özelliği ile telefon bağlı sistemlerde sabit arama yapabilme, kamu kuruluşlarının tercihi 5/6 Ton ANI Kimlik gönderme özelliklerini gelişmiş esnek kullanım sağlayan programlama seçenekleri ile sunmaktadır.

  Ağır Görev Tipi Gövde

PT7200 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

  Lityum İyon Polimer Batarya

PT7200  Standart paketinde Yüksek kapasiteli en son batarya teknolojisi olan Lityum İyon Polimer batarya ile sunulmaktadır.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

PT7200 Profesyonel El Telsizi