PT8100 128 / 256 / 512 Kanal360 º
VHF 134-174 • UHF 400-470 MHz
Fonksiyonel LCD Ekran
Kanal Tarama
VOX Sesle Gönderme
5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı
Kompakt Yapı
25 Watt RF Çıkış Gücü

128 / 256 /512 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre sayısı seçilebilen, gruplanabilen ve parametreleri ayarlanabilen 128 / 256 / 512 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

VHF 134-174 • UHF 400-470 MHz

VHF veya UHF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilen PT8100 Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

Fonksiyonel LCD Ekran

Kanal Adı, Kanal Numarası, Grup Numarası, Arayan ve Aranan Telsiz Kimlik Numarası, Sinyal alış seviyesi, RF çıkış gücü ve diğer menü parametrelerinin görülebildiği arka plan aydınlatmalı geniş LCD ekran profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

VOX Eller Serbest Konuşma

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar.

Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı

Popüler Kişisel çağrı formatlarının hepsini destekleyen PT8100, Kişisel çağrı alma, çağrı listesi oluşturma, çağrı kayıt defteri, listeden seçmeli çağrı yapma, Önceden tanımlanmış tuşlar ile direkt çağrı, DTMF özelliği ile telefon bağlı sistemlerde arama yapabilme, kamu kuruluşlarının tercihi 5/6 Ton ANI Kimlik gönderme özelliklerini gelişmiş esnek kullanım sağlayan programlama seçenekleri ile sunmaktadır.

Ağır Görev Tipi Gövde

PT8100 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

Yalnız Çalışan

Yalnız çalışan kullanıcının belirlenen süre veya sürelerde telsiz cihazı ile bağlı olduğu birime durum bilgisi vermesi gerekir, bu sürede kullanıcının bilgi vermemesi durumunda telsiz cihazı otomatik olarak göndermeye geçer ve Alarm kodunu merkeze gönderir. Alarm bilgisini alan merkez isterse geri çağrı yaparak kullanıcının bulunduğu ortamı dinleyebilir.

25 Watt Cıkış Gücü

PT8100, L/M/H 0.1-25 Watt değer arasında 3 farklı kademede ayarlanabilir çıkış gücüne sahiptir.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

PT8100 Profesyonel Araç Telsizi