BS421 1-4 Taşıyıcı Dış Mekan Tetra Baz İstasyonu 1-4 Taşıyıcı SeçimiVideo
TDMA 4 Zaman Slotu
IP65 Su Geçirmez
Entegre Dublexer Filtre
Dahili Yönetim Yazılımı
% 100 IP Tabanlı Çalışma
Sayısal Telefon ve Data Bağlantısı
Dahili GPS ile Simulcast Uygulaması

1-4 Taşıyıcı SeçimiTetraFlex İstasyon

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre sayısı 1-4 arası seçilebilen taşıyıcı ile tek bağlantı noktasında 16 zaman slotu elde edilebilir, ihtiyaçların daha yüksek olması durumunda sayı bağlantı naktası arttırılarak yükseltilebilir. BS421 kontrol yazılımı ve güç kaynağının bulunduğu SB421 ile birlikte kullanılmaktadır, her bir SB421’e 2 adet BS421 bağlanabilmektedir.

TDMA 4 Zaman Slotu

25 KHz kanal aralığına sahip bir taşıyıcıdan TDMA kanal erişim yöntemi ile 4 adet zaman slotu elde edilir, zaman slotlarının tamamı veri haberleşmesi için kullanılabildiği gibi, her bir müstakil taşıyıcıda 1 kanal veri, diğer 3 kanal ses haberleşmesi için kullanılabilmektedir.

IP65 Su Geçirmez

BS421 ve Bağlantı birimi SB421 dış mekan uygulamaları için üretilmiştir, Kule üstü montajlarda diğer iç mekan sistemlere oranla kablo kaybı oluşmadığı için daha yüksek performansla çalışır. Tüm sistem bileşenleri IP65 sınıfı girişime karşı her hava şartında yüksek koruma  sağlar.

Entegre Dublexer Filtre

BS421 çalışma bandının tamamını kapsar özellikte yüksek kararlılığa sahip dahili dublexer ünitesi kompakt yapısının içerisinde yer almaktadır. Her türlü darbe ve şoka dayanıklı yapısı ile BS421 taşınabilir operasyonlar için ideal çözümdür.

Dahili Yönetim Yazılımı

SB421 Servis ünitesi içerdiği gömülü sistemle Tetra teknolojisinin tüm özelliklerinin kullanılabildiği yönetim yazılımlarına sahiptir, mekanik herhangi bir aksam içermediğinden yüksek şok ve darbelere dayanıklıdır.

% 100 IP Tabanlı Çalışma

TetraFlex tetra sisteminde kullanılan tüm üniteler % 100 IP tabanlı çalışmaktadır, mevcut IP ağlar üzerinden herhangi bir ilave yatırıma gerek duyulmadan düşük band genişliklerinde çalışabilmektedir. IP ağlarla ilgili genişleme ihtiyacı duyulduğunda diğer sistemlerde kullanılabilen düşük kapsamlı komponentler ekonomik fiyatlara temin edilip sisteme entegre edilebilir.

Sayısal Telefon ve Data Bağlantısı

TetraFlex Tetra sistemi içerdiği dahili Gateway’ler sayesinde sayısal telefon şebekeleri ve Veri şebekelerine doğrudan bağlanabilir. Ölçeklenebilir gateway özelliği ile ihtiyaçlara uygun sayıda lisans temin edilebilir.

Dahili GPS ile Simulcast Uygulaması

TetraFlex Tetra Sistemindeki vericiler eş zamanlı yayın yapma özelliğini içerisinde bulunan dahili GPS ünitesi ile herhangi bir ilave opsiyona gerek duymadan yapabilmektedir. Simulcast ( Simultanous Broadcast ) eş zamanlı yayım özelliği ile hücresel uygulamalarda kesişme noktalarında frekans çakışmaları senkron çalışma özellğinden faydalanılarak avantaja çevrilmektedir.

10 Watt Tetra Cıkış Gücü

BS421 Konvensiyonel 25 Watt çıkış gücünü dublexer filtreler sonrasında 10 Watt Tetra olarak 7/24 sürekli olarak sağlamaktadır.

 

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

 

 

 

TetraFlex BS421 Tetra Telsiz Baz İstasyonu