FR430 Röle 99 Kanal360 º
VHF 136-174 • UHF 400-470 MHz
LED Göstergeler
7/24 Çalışma
Analog / Dijital Çalışma
Dahili Ton Paneli
Kompakt Yapı
25 Watt RF Çıkış Gücü

99 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre parametreleri ayarlanabilen 99 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

VHF 136-174 • UHF 400-470 MHz

VHF veya UHF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilen FR430 Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

LED Göstergeler

Kanal No., Alma, Gönderme, Taşıyıcı Durumu, Ton Çözme, Dijital / Analog Sinyal, SWR Durumu, Isısal Koruma ve Diğer bilgilendirme amaçlı uyarılar cihazın ön panelinde bulunan LED göstergeler  yardımıyla algılanabilmektedir.

7/24 sat Çalışma

FR430 ağır görev tipi elektronik ve mekanik yapısı gereği sürekli çalışmaya uygundur.

 Analog / Dijital Birlikte Çalışma

FR430 Analog’tan sayısala geçişi kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır, Mix mode özelliği sayesinde aynı kanaldaki FM Analog ve FDMA sayısal telsiz kullanıcı gruplarına ayrı ayrı hizmet sunabilmektedir.

 Kişisel Çağrı, Grup Çağrı, Tüm Telsizlere Çağrı ve SMS Mesajlaşma

FR430 Dijital telsiz cihazları ile birlikte kullanıldığında Kişisel Çağrı, Grup Çağrı, Tüm Telsizlere Çağrı, Özel SMS ve Grup SMS Mesajlaşmayı desteklemektedir.

AC / DC Çalışma

Opsiyonel 220VAC. Şehir şebeke voltajı ile çalışan FR430 elektrik kesintilerinde ve portatif kullanımda 12 VDC. Batarya sistemleri ile çalışabilmektedir.

 CTCSS / DCS Dijital Ton Sistemi

CTCSS / DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

Ağır Görev Tipi Gövde

FR430 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

Dahili Ton Paneli

Farklı kullanıcı gruplarının aynı sistemde farklı kullanım hakları ve birbirinden ayrı çalışması gereken durumlarda Dahili ton paneli özelliği ile FR430 çoklu gruplara hizmet sağlar.

25 Watt Cıkış Gücü

FR430 0.1-25 Watt değer arasında ayarlanabilir çıkış gücüne sahiptir.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

FR430 Profesyonel Sayısal Röle İstasyonu