NEVADA Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti. 2005 yılında Telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermek üzere % 100 Yerli sermaye ile kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz tüm Türkiye’de müşterilerine sunduğu ekonomik ve kaliteli çözümlerle konusunda güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamıştır.

Avrupa ve Uzakdoğulu üreticilerle Distribütörlük anlaşması yaparak bu ürünlerle entegre haberleşme çözümleri sunan NEVADA sunduğu sistem çözümlerinde kullandığı tüm ekipmanı kendi imal veya ithal etmekte, bu sistemlerle ilgili yazılımları kendi bünyesinde geliştirmekte ve güncellemektedir.

Sektörel özel çözümler üretmek için kurulan AR-GE birimiyle özel çözümler konusunda başarılı tasarımlar çıkarmaktadır.

NEVADA servis altyapısında kullandığı teknik cihazlar için teknik servis hizmetini en az 10 yıl süre ile verebilecek şekilde elektronik komponent ve aksam bulundurmakta, branşında başarı sahibi olmuş ve tecrübeli teknik personeller ile ISO 9001:2008 kalite standartlarına uygun servis birimiyle satış sonrası servis hizmeti vermektedir.

NEVADA insana saygı anlayışını, kuruluş felsefesinin bir parçası olarak daima taşımış ve ticari konularda atacağı her adımda bu anlayışı barındırmayı vazgeçilmez ilke olarak kabul etmiştir.

Telsiz haberleşme sektöründe 20 Yılı aşkın süredir faaliyette bulunan tecrübeli bir kadro tarafından yönetilen NEVADA, Dünyanın seçkin markalarını edinilmiş kendi deneyimleri ve kaliteli Telsiz altyapıları ile Türk insanının hizmetine sunmanın haklı gururunu sizlerle paylaşmaktadır.

İletişimden yoksun bir toplum düşünülemeyeceğine göre, NEVADA bu alandaki hizmetlerini benzersiz teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile üretilen entegre çözümlerle gelişen iletişim teknolojilerine uyum sağlamış bir şekilde kaliteden ödün vermeksizin sürdürecektir.

MİSYONUMUZ
Türkiye’ye Avrupa Birliği kalite normlarında entegre kablosuz haberleşme altyapıları üzerinden telsiz haberleşme hizmetleri sunan, hızla gelişen IT teknolojilerini takip ederek çözümlerini bu gelişmeleri içerecek şekilde düzenleyen, sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı ve güvenilir bir Telekomünikasyon şirketidir.

VİZYONUMUZ
Gelişen ve Güncel Teknolojileri kullanarak, Müşteri ve iş ortaklarının beklentilerinin daima ötesinde yer almak, Kablosuz haberleşme konusunda iş ortakları, Türkiye için benzersiz entegre çözümler üretmektir.

DEĞERLERİMİZ
Müşterilerimiz, Çalışanlarımız, İşbirliği yaptığımız Kuruluşlar ve Toplum için Katmadeğer yaratarak çalışmak. Dürüst ve Güvenilir, Etik değerlere ve Çevreye saygılı olmak. Çalışanların memnuniyetini ve sürekli eğitimini sağlamak. Yenilikçi ve Dinamik olmak. Koşulsuz müşteri memnuniyetini tüm çalışmaların odağında tutmak.

Nevada Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti.
Etiketlendi: