NPMR 16 Kanal360 º
 Profesyonel Yapı
 PMR446 Kanal Düzeni
 Yüksek ve Kaliteli Ses
VOX Sesle Gönderme
 CTCSS / DCS Ton Sistemi
 Lityum İyon Polimer Batarya
Uzaktan Devre Dışı Bırakabilme

  16 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre parametreleri ayarlanabilen 16 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

  PMR446 Lisanssız

PMR 446 Lisans gerektirmeden kullanılabilen frekans aralığının 16 kanala uyarlanmış şekli ile NPMR  Standart tüm diğer telsizlerle uyum içerisinde çalışmaktadır.

  Sesli Kanal Anonsu

Kulaklıkla kullanımda ve yeterli ışık kaynağı olmayan ortamlarda hızlı ve doğru kanal seçimini kolaylaştıran bu özellikle kusursuz ve sürekli haberleşme imkanı verir.

  Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

  1000 mWatt Ses Çıkış Gücü

Kompakt yapısına rağmen NPMR standart ses çıkış gücü değerinin iki katı DSP teknolojisi ile parazitlerden arındırılmış ses ve hoparlör sistemine sahip tek telsiz modelidir, Ana gövde ile entegre  Mikro ölçekli metal tozlarının  manyetik çekim kuvveti yüksek olan telsiz hoparlörüne yapışmasını engellemek amacıyla geliştirilmiş panel hoparlör filtresi ve uzaklaştırılmış hoparlör sistemi yüksek koruma sağlamaktadır.

  DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

  VOX Sesle Gönderme, Eller Serbest Konuşma

VOX ( Voice Activated Xmit ) Sesle harekete geçen gönderme sistemi kullanıcının her iki elinin meşgul olduğu durumlarda konuşarak ellerini kullanmadan konuşma sistemidir, bu özellik NPMR modelinde standart olarak bulunmakla beraber kullanım performansını  arttırmak ve aşırı gürültülü ortamlar için özel opsiyonel kulaklık mikrofon setleri tercih edilebilir.

  Profesyonel Yapı

NPMR benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş profesyonel ağır görev kullanımına uygun gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

  Lityum İyon Polimer Batarya

NPMR  Standart paketinde Yüksek kapasiteli en son batarya teknolojisi olan Lityum İyon Polimer batarya ile sunulmaktadır.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

 

NPMR Ağır Görev Tipi Lisanssız El Telsizi