PT8000 8 Kanal360 º
VHF 136-174 • UHF 438-470 MHz
Fonksiyonel LED Gösterge
Uzaktan İptal / Devreye Alma
Kanal Tarama
DTMF ANI Seçmeli Çağrı
Yalnız Çalışan
25 Watt RF Çıkış Gücü

8 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre 8 farklı konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

VHF 136-174 • UHF 438-470 MHz

VHF veya UHF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekanslara göre seçilen uygun model ile PT8000 kendi frekans bandında yüksek performans sağlar.

Fonksiyonel LED Gösterge

Kanal Numarası ve diğer menü parametrelerinin görülebildiği aydınlatmalı geniş LED gösterge profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

DTMF ANI Seçmeli Çağrı

Popüler Kişisel çağrı formatı DTMF ile ilgili tüm parametreleri destekleyen PT8000, Kişisel çağrı alma, Önceden tanımlanmış tuşlar ile direkt çağrı, DTMF özelliği ile telefon bağlı sistemlerde arama yapabilme, DTMF ANI Kimlik gönderme özelliklerini gelişmiş esnek kullanım sağlayan programlama seçenekleri ile sunmaktadır.

Ağır Görev Tipi Gövde

PT8000 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

Yalnız Çalışan

Yalnız çalışan kullanıcının belirlenen süre veya sürelerde telsiz cihazı ile bağlı olduğu birime durum bilgisi vermesi gerekir, bu sürede kullanıcının bilgi vermemesi durumunda telsiz cihazı otomatik olarak göndermeye geçer ve Alarm kodunu merkeze gönderir. Alarm bilgisini alan merkez isterse geri çağrı yaparak kullanıcının bulunduğu ortamı dinleyebilir.

25 Watt Cıkış Gücü

PT8000, L/H 0.1-25 Watt değer arasında 2 farklı kademede ayarlanabilir çıkış gücüne sahiptir.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

PT8000 Profesyonel Araç Telsizi