BS414 4 Taşıyıcı Tetra Baz İstasyonu 4 Taşıyıcı360 º
TDMA 4 Zaman Slotu
19″ Rack Montaj Kabin
Entegre Dublexer Filtre
Dahili Yönetim Yazılımı
% 100 IP Tabanlı Çalışma
Sayısal Telefon ve Data Bağlantısı
Dahili GPS ile Simulcast Uygulaması

4 Taşıyıcı

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre 4 taşıyıcı içeren BS414’den tek bağlantı noktasında 16 zaman slotu elde edilebilir, ihtiyaçların daha yüksek olması durumunda sayı bağlantı noktası arttırılarak yükseltilebilir.

TDMA 4 Zaman Slotu

25 KHz kanal aralığına sahip bir taşıyıcıdan TDMA kanal erişim yöntemi ile 4 adet zaman slotu elde edilir, zaman slotlarının tamamı veri haberleşmesi için kullanılabildiği gibi, her bir müstakil taşıyıcıda 1 kanal veri, diğer 3 kanal ses haberleşmesi için kullanılabilmektedir.

19″ Rack Montaj Kabin

BS414, Tetra sisteminin standart olarak çalışması gereken tüm üniteleri ağır görev tipi 19″ Rack kabin içerisinde barındırır.

Entegre Dublexer Filtre

BS414 çalışma bandının tamamını kapsar özellikte yüksek kararlılığa sahip ağır görev tipi dahili dublexer ünitesi sistem dolabının içerisinde yer almaktadır.

Dahili Yönetim Yazılımı

BS414 Dahili servis ünitesi içerdiği gömülü sistemle Tetra teknolojisinin tüm özelliklerinin kullanılabildiği yönetim yazılımlarına sahiptir, mekanik herhangi bir aksam içermediğinden yüksek şok ve darbelere dayanıklıdır.

% 100 IP Tabanlı Çalışma

TetraFlex tetra sisteminde kullanılan tüm üniteler % 100 IP tabanlı çalışmaktadır, mevcut IP ağlar üzerinden herhangi bir ilave yatırıma gerek duyulmadan düşük band genişliklerinde çalışabilmektedir. IP ağlarla ilgili genişleme ihtiyacı duyulduğunda diğer sistemlerde kullanılabilen düşük kapsamlı komponentler ekonomik fiyatlara temin edilip sisteme entegre edilebilir.

Sayısal Telefon ve Data Bağlantısı

TetraFlex Tetra sistemi içerdiği dahili Gateway’ler sayesinde sayısal telefon şebekeleri ve Veri şebekelerine doğrudan bağlanabilir. Ölçeklenebilir gateway özelliği ile ihtiyaçlara uygun sayıda lisans temin edilebilir.

Dahili GPS ile Simulcast Uygulaması

TetraFlex Tetra Sistemindeki vericiler eş zamanlı yayın yapma özelliğini içerisinde bulunan dahili GPS ünitesi ile herhangi bir ilave opsiyona gerek duymadan yapabilmektedir. Simulcast ( Simultanous Broadcast ) eş zamanlı yayım özelliği ile hücresel uygulamalarda kesişme noktalarında frekans çakışmaları senkron çalışma özellğinden faydalanılarak avantaja çevrilmektedir.

25 Watt Tetra Cıkış Gücü

BS414 Her bir taşıyıcı için 25 Watt Tetra RF çıkış gücünü 7/24 sürekli olarak sağlamaktadır.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

TetraFlex BS414 Tetra Telsiz Baz İstasyonu