DP770 DMR Digital Radio  1024 KanalVideo
  VHF 134-174 • UHF 400-470 MHz
  Fonksiyonel Renkli LCD Ekran
  Analog / Sayısal Kanal Tarama
  Yazılı Mesaj Alma / Gönderme
  5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı
  Yalnız Çalışan / Fısıltı
  Lityum İyon Batarya

  1024 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre sayısı seçilebilen, gruplanabilen ve parametreleri ayarlanabilen 1024 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

  VHF 134-174 • UHF 400-470 MHz

VHF veya UHF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilen DP770 Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

  Fonksiyonel Renkli LCD Ekran

Kanal Adı, Batarya Seviyesi, Batarya Voltajı, Grup Numarası, Arayan ve Aranan Telsiz Kimlik Numarası, Sinyal alış seviyesi, RF çıkış gücü ve diğer  menü parametrelerinin görülebildiği arka plan  aydınlatmalı 1.77 ” genişliğindeki Renkli  LCD ekran profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

  VOX Eller Serbest Konuşma

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar.

  Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

  DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

  5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı

Popüler Analog ve Standart Sayısal Kişisel çağrı formatlarının hepsini destekleyen DP770, Kişisel çağrı alma, 512 kullanıcıya kadar çağrı listesi oluşturma, çağrı kayıt defteri, listeden seçmeli çağrı yapma, Tuş takımı ile direkt çağrı, DTMF özelliği ile telefon bağlı sistemlerde arama yapabilme, kamu kuruluşlarının tercihi 5/6 Ton ANI Kimlik gönderme özelliklerini gelişmiş esnek kullanım sağlayan programlama seçenekleri ile sunmaktadır.

  Ağır Görev Tipi Gövde

DP770 benzer analog ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir. DP770 IP67 su geçirmezliği ile her türlü ağır şartlarda kullanılabilmektedir.

  Lityum İyon Batarya

DP770  Standart paketinde Yüksek kapasiteli son batarya teknolojilerinden olan Lityum İyon batarya ile sunulmaktadır.

  TDMA Kanal Erşim Teknolojisi

DP770  DMR standart TDMA kanal erişim tekniğini kullanır, 12.5 kHz kanal aralığında 2 zaman slotunu desteklemektedir. DMR Faz I ve Faz II uyumludur.

  AES256 Şifreleme

DP770  standart yazılımı sayesinde uluslararası şifreleme algoritması olan AES 256 şifreli haberleşme imkanını standart olarak sağlamaktadır.

  Entegre Edilmiş GPS Alıcısı

DP770  Opsiyonel Entegre GPS alıcı ile elde edilen pozisyon bilgilerini ilgili merkeze DMR sayısal ağlar üzerinden aktarabilmektedir.

  ETSI TS 102361 Standardı

DP770  ETSI TS 102361 DMR standardını karşılar yapıdadır.

 

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

DP770 DMR Dijital El Telsizi
Etiketlendi: