PZ-400NW 512 KanalVideo
UHF 400-470 MHz
Fonksiyonel LCD Ekran
Kanal Tarama
VOX Sesle Gönderme
5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı
Yalnız Çalışan / Fısıltı
Lityum İyon Batarya

512 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre sayısı seçilebilen, gruplanabilen ve parametreleri ayarlanabilen 512 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

UHF 400-470 MHz

UHF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilen PZ-400NW Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

Fonksiyonel LCD Ekran

Kanal Adı, Batarya Seviyesi, Grup Numarası, Arayan ve Aranan Telsiz Kimlik Numarası, Sinyal alış seviyesi, RF çıkış gücü ve diğer menü parametrelerinin görülebildiği arka plan aydınlatmalı geniş LCD ekran profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

VOX Eller Serbest Konuşma

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar.

Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı

Popüler Kişisel çağrı formatlarının hepsini destekleyen PZ-400NW, Kişisel çağrı alma, çağrı listesi oluşturma, çağrı kayıt defteri, listeden seçmeli çağrı yapma, DTMF özelliği ile telefon bağlı sistemlerde arama yapabilme, kamu kuruluşlarının tercihi 5/6 Ton ANI Kimlik gönderme özelliklerini gelişmiş esnek kullanım sağlayan programlama seçenekleri ile sunmaktadır.

Ağır Görev Tipi Gövde

PZ-400NW benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş IP67 Suya karşı dayanıklı gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

Lityum İyon Polimer Batarya

PZ-400NW Standart paketinde Yüksek kapasiteli en son batarya teknolojilerinden olan Lityum İyon batarya ile sunulmaktadır.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

PZ-400NW UHF / FM Profesyonel El Telsizi