Entel HT883 255 Kanal360 ºATEX
UHF 400-470 MHz
Fonksiyonel LCD Ekran
Kanal Tarama
VOX Sesle Gönderme
MIL-STD 810 C/D/E/F
ATEX II 2 G Ex ib IIA T4
Lityum İyon Batarya

255 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre sayısı seçilebilen, gruplanabilen ve parametreleri ayarlanabilen 255 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

UHF 400-470 MHz

UHF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilen HT883 Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

Fonksiyonel LCD Ekran

Kanal Adı, Batarya Seviyesi, Batarya Durumu, Grup Numarası, Sinyal alış seviyesi, RF çıkış gücü ve diğer menü parametrelerinin görülebildiği arka plan aydınlatmalı geniş LCD ekran profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

VOX Eller Serbest Konuşma

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar.

Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

Ağır Görev Tipi Gövde

HT883 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

Lityum İyon Batarya

HT 2.0 Serisi Telsizler Standart paketinde Yüksek kapasiteli Lityum İyon batarya ile sunulmaktadır.

ATEX II 2 G Ex ib IIA T4

 

BroşürKullanım KitabıATEXTeknik Döküman

HT 883 ATEX UHF El Telsizi
Etiketlendi: