HT953 8 Kanal360 ºATEX
PMR446 Kanal Düzeni
Lisans Gerektirmez
Kanal Tarama
VOX Sesle Gönderme
MIL-STD 810 C/D/E/F
ATEX II 2 G Ex ib IIC T4
Lityum İyon Batarya

8 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre sayısı seçilebilen, gruplanabilen ve parametreleri ayarlanabilen8 x 128 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

PMR446 Lisanssız

PMR 446 Lisans gerektirmeden kullanılabilen frekans aralığının 8 kanal ve 1024 alt kanala uyarlanmış şekli ile HT953 Standart tüm diğer telsizlerle uyum içerisinde çalışmaktadır.

Fonksiyonel LCD Ekran

Kanal Adı, Batarya Seviyesi, Batarya Durumu, Grup Numarası, Sinyal alış seviyesi, RF çıkış gücü seçimi ve diğer menü parametrelerinin görülebildiği arka plan aydınlatmalı geniş LCD ekran profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

VOX Eller Serbest Konuşma

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar.

Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

Ağır Görev Tipi Gövde

HT953 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

Lityum İyon Batarya

HT 2.0 Serisi Telsizler Standart paketinde Yüksek kapasiteli Lityum İyon batarya ile sunulmaktadır.

ATEX II 2 G Ex ib IIC T4

 

BroşürKullanım KitabıATEXTeknik Döküman

HT 953 ATEX UHF Lisanssız El Telsizi
Etiketlendi: