PT568  16 Kanal360 º
  VHF 136-174 • UHF 420-470 MHz
  Sesli Kanal Anonsu
  Kanal Tarama
  Metal Hoparlör Filtresi
  5 Ton ANI Kimlik Sistemi
  Ağır Görev Tipi Gövde
  Lityum İyon Polimer Batarya

  16 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre parametreleri ayarlanabilen 16 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

   VHF 136-174 • UHF 420-470 MHz

VHF veya UHF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilen PT568 Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

  Sesli Kanal Anonsu

Kulaklıkla kullanımda ve yeterli ışık kaynağı olmayan ortamlarda hızlı ve doğru kanal seçimini kolaylaştıran bu özellikle kusursuz ve sürekli haberleşme imkanı verir.

  Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

  Metal Hoparlör Filtresi

Mikro ölçekli metal tozlarının  manyetik çekim kuvveti yüksek olan telsiz hoparlörüne yapışmasını engellemek amacıyla geliştirilmiş metal hoparlör filtresi ve uzaklaştırılmış hoparlör sistemi yüksek koruma sağlamaktadır.

  5 Ton ANI Kimlik Sistemi

Konuşan telsiz cihazının kimlik numarasının değer olarak gönderildiği ANI ( Automatic Numbering Identification) Sistemi yoğun konuşma gruplarında konuşan telsizin Kod numarasının tespiti ve gelişmiş sistemlere kayıt edildiğinde analiz edilebilir veri sağlar.

  Ağır Görev Tipi Gövde

PT568 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

  1000 mWatt Ses Çıkış Gücü

Gürültü eşik seviyesinin standart değerlerin üzerinde olduğu ortamlarda haberleşmeyi kolaylaştıran 1000 mW yüksek ses çıkış gücü standart telsiz ses seviyesinin iki katıdır, geniş hacimli hoparlör sistemi ile PT568 her şartta yüksek ve net ses sağlar.

  Lityum İyon Polimer Batarya

PT568  Standart paketinde Yüksek kapasiteli en son batarya teknolojisi olan Lityum İyon Polimer batarya ile sunulmaktadır.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

PT568 Su Geçirmez Profesyonel El Telsizi