PT3600 16 Kanal360 º
VHF 134-174 • UHF 400-470 MHz
Sesli Kanal Anonsu
Kanal Tarama
VOX Sesle Gönderme
DTMF ANI Kimlik Sistemi
Ağır Görev Tipi Gövde
Lityum İyon Polimer Batarya

16 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre parametreleri ayarlanabilen 16 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

VHF 134-174 • UHF 400-470 MHz

VHF veya UHF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilen PT3600 Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

Sesli Kanal Anonsu

Kulaklıkla kullanımda ve yeterli ışık kaynağı olmayan ortamlarda hızlı ve doğru kanal seçimini kolaylaştıran bu özellikle kusursuz ve sürekli haberleşme imkanı verir.

Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir

  VOX Eller Serbest Konuşma

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar.

DTMF ANI Kimlik Sistemi

Konuşan telsiz cihazının kimlik numarasının değer olarak gönderildiği ANI ( Automatic Numbering Identification) Sistemi yoğun konuşma gruplarında konuşan telsizin Kod numarasının tespiti ve gelişmiş sistemlere kayıt edildiğinde analiz edilebilir veri sağlar.

Ağır Görev Tipi Gövde

PT3600 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

1000 mWatt Ses Çıkış Gücü

Gürültü eşik seviyesinin standart değerlerin üzerinde olduğu ortamlarda haberleşmeyi kolaylaştıran 1000 mW yüksek ses çıkış gücü standart telsiz ses seviyesinin iki katıdır, geniş hacimli hoparlör sistemi ile PT3600 her şartta yüksek ve net ses sağlar.

Lityum İyon Polimer Batarya

PT3600 Standart paketinde Yüksek kapasiteli en son batarya teknolojisi olan Lityum İyon Polimer batarya ile sunulmaktadır.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

PT3600 Profesyonel El Telsizi