PT4200  16 Kanal360 º
  VHF 146-174 • UHF 420-470 MHz
  Sesli Kanal Anonsu
  Kanal Tarama
  Dahili Siren
  DCS Dijital Ton Sistemi
  Kompakt Yapı
  Lityum İyon Polimer Batarya

  16 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre parametreleri ayarlanabilen 16 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

  VHF 146-174 • UHF 420-470 MHz

VHF veya UHF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilen PT4200 Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

  Sesli Kanal Anonsu

Kulaklıkla kullanımda ve yeterli ışık kaynağı olmayan ortamlarda hızlı ve doğru kanal seçimini kolaylaştıran bu özellikle kusursuz ve sürekli haberleşme imkanı verir.

  Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

  Dahili Siren

Tehlikeli durumlarda panik amaçlı kullanılabilen dahili siren özelliği yerinizin tespit edilmesini kolaylaştırır.

  DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

  Kompakt Yapı

PT4200 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş kompakt gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer tasarımsal özelliğidir.

  Lityum İyon Polimer Batarya

PT4200  Standart paketinde en son batarya teknolojisi olan Lityum İyon Polimer batarya ile sunulmaktadır.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

PT4200 Profesyonel El Telsizi