PT5200  16 Kanal360 º
  VHF 146-174 • UHF 420-470 MHz
  Sesli Kanal Anonsu
  Kanal Tarama
  VOX Sesle Gönderme
  5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı
  Kompakt Yapı
  Lityum İyon Polimer Batarya

  16 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre parametreleri ayarlanabilen 16 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

  VHF 146-174 • UHF 420-470 MHz

VHF veya UHF Profesyonel telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilen PT5200 Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

  Sesli Kanal Anonsu

Kulaklıkla kullanımda ve yeterli ışık kaynağı olmayan ortamlarda hızlı ve doğru kanal seçimini kolaylaştıran bu özellikle kusursuz ve sürekli haberleşme imkanı verir.

  VOX Eller Serbest Konuşma

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar.

  Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

  DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

  5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı

Popüler Kişisel çağrı formatlarının hepsini destekleyen PT5200, Kişisel çağrı alma, tuşlara atanmış seçmeli çağrı yapma, DTMF özelliği ile telefon bağlı sistemlerde sabit arama yapabilme, kamu kuruluşlarının tercihi 5/6 Ton ANI Kimlik gönderme özelliklerini gelişmiş esnek kullanım sağlayan programlama seçenekleri ile sunmaktadır.

  Ağır Görev Tipi Gövde

PT5200 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

  Lityum İyon Polimer Batarya

PT5200  Standart paketinde Yüksek kapasiteli en son batarya teknolojisi olan Lityum İyon Polimer batarya ile sunulmaktadır.

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

PT5200 Profesyonel El Telsizi