MU-1000 3 Watt RF Çıkış GücüVideo
 UHF 380-470 MHz
Fonksiyonel Renkli LCD Ekran
 Grup Tarama
Yazılı Mesaj SDS Alma / Gönderme
GPS * Opsiyonel
Standart PEI Bağlantı Arayüzü
Lityum İyon Batarya

3 Watt RF Çıkış Gücü

MU-1000 UHF Tetra bandında 3 Watt RF çıkış gücüne sahiptir.

 UHF 380-470 MHz

UHF Profesyonel Tetra telsiz haberleşme bandında tahsis edilen frekansların tamamında çalışabilecek farklı alt modeller sahip MU-1000 Geniş frekans bandı kapsama özelliği ile frekans değişimlerinde kolay adaptasyon sağlar.

Fonksiyonel Renkli LCD Ekran

Kanal Adı, Batarya Seviyesi, Grup Numarası, Arayan ve Aranan Telsiz, Telefon ve  Kimlik Numarası, Sinyal alış seviyesi ve diğer menü parametrelerinin görülebildiği arka plan aydınlatmalı Renkli LCD ekran profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.

 1 Watt Yüksek Çıkış Gücü

Gürültülü ortamlarda kolay duymanızı sağlayan 1000 mW ses çıkış gücü geniş hoparlör hacmi ile net sese dönüşür.

 Acil Durum Butonu

Cihazın üst kısmında yer alan farklı renkte sunulmuş acil durum butonu programlanan senaryoya göre acil durum çağrısını merkeze, diğer telsizlere veya önceden ayarlanmış telefon abonesine doğru yapmak için kullanılır.

 SMA Anten konnektörü

MU-1000 düşük kayıplı SMA anten konnektörüne sahiptir.

5/6 Ton ANI Seçmeli Çağrı

Popüler Analog ve Standart Sayısal Kişisel çağrı formatlarının hepsini destekleyen DP770, Kişisel çağrı alma, 512 kullanıcıya kadar çağrı listesi oluşturma, çağrı kayıt defteri, listeden seçmeli çağrı yapma, Tuş takımı ile direkt çağrı, DTMF özelliği ile telefon bağlı sistemlerde arama yapabilme, kamu kuruluşlarının tercihi 5/6 Ton ANI Kimlik gönderme özelliklerini gelişmiş esnek kullanım sağlayan programlama seçenekleri ile sunmaktadır.

Ağır Görev Tipi Gövde

MU-1000 benzer analog ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir. MU-1000 IP54 suya karşı korumalıözelliği ile her türlü ağır şartlarda kullanılabilmektedir.

Lityum İyon Batarya

MU-1000 Standart paketinde Yüksek kapasiteli son batarya teknolojilerinden olan Lityum İyon batarya ile sunulmaktadır.

TDMA Kanal Erşim Teknolojisi

MU-1000 Tetra standart TDMA kanal erişim tekniğini kullanır, 25.0 kHz kanal aralığında 4 zaman slotunu desteklemektedir.

 TEA Şifreleme

MU-1000 standart yazılımı sayesinde Tetra şifreleme algoritmaları TEA1, TEA2 ve TEA3’ü destekler.

Entegre Edilmiş GPS Alıcısı

MU-1000 Opsiyonel Entegre GPS alıcı ile elde edilen pozisyon bilgilerini ilgili merkeze Tetra sayısal ağlar üzerinden aktarabilmektedir.

 IOP Testleri

MU-1000 Popüler tüm Tetra altyapı markalarıyla müşterek çalışabilirlik  IOP test sertifikalarına sahiptir.

 

BroşürKullanım KitabıTeknik Döküman

MU-1000 Tetra Sayısal El Telsizi